Pve Guild Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resto druid

2 posters

Goto down

Resto druid Empty Resto druid

Příspěvek  maxipes Mon Mar 29, 2010 12:09 am

Nazdar volam sa Tomas mam 13 rokov a byvam v Bratislave Very Happy. Chodim na GMA (Gymnazium Matky Alexie). Venujem sa futbalu a plavaniu. Cez volny cas chodim von s kamosmi, drtim wow abo poslucham ako namna mama nadava ze nic nerobim Very Happy.
Classa a rasa: Tauren druid (resto)

Screen: http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=cf59ec6c34a053e8890e49f59d5f0978 Chyba mi este mace a back....ale dufam ze ak ma prijmete tak si tieto dva itemy zozeniem a vilepsim este aj tie ostatne Smile Very Happy
Talenty: http://wow.kryha.sk/talenty/talents.html?en&druid&00000000000000000000000000000000000000000050553331531522531351 mam vsetky talenty v resto pretoze si myslim ze do balance alebo feral sa u PvE resto druida neoplatia davat. Tieto talenty mam uz celkom dlho a co to som si s nimi aj prezil Smile

Skusenosti: WoW hram uz okolo 1,5 roku presiel som si uz asi vsetky classi no resto druid ma zobral najviac. Dungy som presiel KZ a aj b, ZA, GL, BT, SSC, TK,Hyjal a este dake tie HC-cka...Som skor na PvE pretoze si pri tom uzijem viac zabavi ako pri PvP: vacsia zabava, lepsi kolektyv, viac skusenosti. Milujem chodit raidy s ludmi ktory vedia co robia a neblbnu...

Spell rot.: Ako prve hodim na tanka 3x lifebloom potom pokracujem rejuvenation a udrzujem to tak az dokym boss, elita nepadne. Ak ma tank pod 75% pouzivam regrowh. Pokial nastanu problemi v healeni bez premyslania pouzijem swiftmend. Samozrejme ak ma tank malo HP natures swiftnes+healing touch a idem pekne od znova...Samozrejme healujem celu grupu, raid. Ak ma daky hrac malo HP hodim na neho rejuvenation+3x lifebloom. Niekedy je nutne pouzit aj regrowh alebo swiftmend.

dovod: Chcel by som sa ku vam pridat pretoze hladam dobru guildu kde su aktivny a super ludia, zabava a aj dake tie raidy. Rad by som s vami presiel niekolko dungov kde by som nabral nove skusenosti, itemy a niecomu novemu sa aj priucil Smile Very Happy. Bol by som velmi stastny keby ste ma zobrali Smile. Tak uz dopredu vam DAKUJEM! Very Happy

maxipes

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 28. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Resto druid Empty Re: Resto druid

Příspěvek  maxipes Mon Mar 29, 2010 4:01 pm

este som zabudol meno v hre: Restorko Very Happy

maxipes

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 28. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Resto druid Empty Re: Resto druid

Příspěvek  lolko Mon Mar 29, 2010 9:51 pm

Equip tam nejaky je ... skusenosti sa mi zdaju dobre as na ten 1,5 roku hrania ... chcelo by to aj viec, no co narobis ... Very Happy prihlaska bola dlha moze byt aj s tebou sranda tak ja som ZA

www.wow-sk.wbl.sk
lolko
lolko

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 16. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Resto druid Empty Re: Resto druid

Příspěvek  maxipes Tue Mar 30, 2010 7:24 pm

hh diky Smile Very Happy

maxipes

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 28. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Resto druid Empty Re: Resto druid

Příspěvek  maxipes Fri Apr 02, 2010 7:10 pm

mozem sa opytat teda co a ako? Smile

maxipes

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 28. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Resto druid Empty Re: Resto druid

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru